X

Select Your Country

Turkey (Türkçe)Turkey (Türkçe) Worldwide (English)Worldwide (English)

Select Your Currency

$ US Dollar Euro
X

Select Your Country

Turkey (Türkçe)Turkey (Türkçe) Worldwide (English)Worldwide (English)

Select Your Currency

$ US Dollar Euro
Phone : 0537 260 9483
>
Personal Data and General Confidentiality Agreement

Personal Data and General Confidentiality Agreement

Personal Data and General Confidentiality Agreement

Bu web sitesi ("web sitesi") size FiBERNET TEKNOLOJİ LTD tarafından sunulmuştur. Aşağıdaki kullanım şartları, sizin bu web sitesini kullanımınızı ve web sitesine erişiminizi düzenler. Aynı zamanda, bu web sitesinde bulunan ya da bu web sitesi aracılığıyla erişilebilen belirli içerik, veri, materyal ya da bilgiler ("İçerik") ve sizin web sitesine yükleyebileceğiniz, gönderebileceğiniz ve/veya web sitesinde yayınlayabileceğiniz belirli içerik, veri, materyal ya da bilgiler ("Kullanıcı İçeriği") veya işlemler için belirli koşul ve şartlar geçerli olabilir. Bu gibi özel koşullar, bu kullanım koşullarına eklenebilir veya yalnızca açıkça belirlenen kapsama göre bu kullanım koşullarının yerini alabilir.

 1. Hizmetin Alınabilmesine Bağlı Kişisel Bilgilerin Verilmesi / Değiştirilmesi

Fibernet Teknoloji Web Sitesi Kullanıcıları, hizmeti alabilmek için bazı kişisel bilgilerini Fibernet Teknoloji Web Sitesi ile paylaşmaktadırlar. Elde edilen tüm bu bilgiler, sadece Fibernet Teknoloji Web Sitesi veri tabanında bulunmaktadır. Fibernet Teknoloji Web Sitesi'daki dolaşımları sırasında kişisel bilgilerini değiştirme şansına sahiptirler. Fibernet Teknoloji Web Sitesi kullanıcıları vermiş oldukları bilgileri web sitesi üzerinden düzeltme ve değiştirmeyi gerçekleştirebilirler. Bu bilgiler sadece Kullanıcı tarafından değiştirilebilmektedir. Paylaşılmış olan bilgilerin geçerliliği, değiştirilen yeni bilgiler hem Fibernet Teknoloji Web Sitesi, hem de Fibernet Teknoloji Web Sitesi 'un diğer e-posta gibi on line hizmetleri için geçerlidir.

 1. Diğer Kullanıcı Bilgilerinin Toplanması

Fibernet Teknoloji Web Sitesi, kullanıcılarının sitedeki dolaşımları sırasında ziyaret edilen bölümler, tıklanan alanlar gibi özellikleri otomatik olarak toplamaktadır. Bu veriler, sadece bölümlerin, farklı alanların izlenme, takip edilme oranlarının tespiti için kullanılmaktadır. Sayfaların nereden geçerek ya da ne şekilde ziyaret edildiğini belirleyen "cookie" adlı teknolojinin kullanıldığı durumlarda aynı şekilde sitenin farklı alanlarının izlenme, tıklanma oranlarının belirlenmesinde istatistiki veri olarak toplanmakta olup; kişiye özel yapılan bir uygulama değildir. Bu teknoloji ile amaçlanan, kullanıcıların daha sıklıkla ziyaret ettikleri bölümlere ait içeriği, siteye ilk ziyaretinden itibaren kullanıcı için daha kolay ulaşılır kılmaktır.

 1. Bilgilerinizin Paylaşımı

Fibernet Teknoloji Web Sitesi Kullanıcısı olmanız durumunda, sitedeki ziyaretlerinizin istatistiki takibi dışında abonelik sırasında paylaşmış olduğunuz bazı kişisel bilgiler (yaş, cinsiyet gibi) ile e-posta gibi kişiye özel alanlarınız da Fibernet Teknoloji Web Sitesi tarafından paylaşılmamaktadır. Fibernet Teknoloji Web Sitesi, kişisel bilgilerinizi tamamen gizli tutacaktır ve hiç bir ticari amaçla 3. kişi veya kuruluşlarla paylaşmayacaktır. Tüm bu kişisel bilgiler, sitedeki tercihler ve Fibernet Teknoloji Web Sitesi Kullanıcısı olmak suretiyle elde edilen e-posta vb. haklar tamamen Fibernet Teknoloji Web Sitesi veri tabanında ve gizli olarak tutulmaktadır. Fibernet Teknoloji Web Sitesi, kullanıcılara ait bilgileri ancak aşağıda belirtilen haller gerektirdiği takdirde açıklamak hakkına sahiptir:

 1. A) Kullanıcının, şahsi bilgilerinin paylaşılması konusunda izni var ise,
 2. B) Fibernet Teknoloji Web Sitesi'un kendi bünyesinde kullanılmak üzere kullanıcı profillerinin belirlenmesi amacıyla,
 3. C) Kullanıcının, Fibernet Teknoloji Web Sitesi'dan talep ettiği ürün ve hizmetlerin geliştirilmesi, temin edilmesi veya size sunulan servis ve araçlarla ilgili problemlerin giderilmesi amacıyla,
 4. D) Kullanıcıya ürün ve servisler sunarken, birlikle çalıştığı (işbirliği yaptığı) firmalara, bu ürün ve servislerin sağlanmasında kullanılmak üzere,
 5. E) Yasal soruşturmalar esnasında, mahkeme kararı gereği veya yasal prosedürler gerektirdiği takdirde.

Bu veriler zaman zaman kullanıcının ilgisini çekebileceğini düşündüğümüz konular, içerikler, farklı hizmet ve çalışmalardan kullanıcıyı haberdar etmek amacıyla kullanılmaktadır. Ama bu kullanım gerek Fibernet Teknoloji Web Sitesi portalındaki on line aktivite, gerekse Fibernet Teknoloji Web Sitesi'a bağlı e-posta, anında mesajlaşma gibi diğer on line faaliyetler olsun sadece Fibernet Teknoloji Web Sitesi tarafından kullanılmakta, saklanmakta ve yine Fibernet Teknoloji Web Sitesi aracılığıyla size ulaştırılmaktadır.

Fibernet Teknoloji Web Sitesi şahsi bilgilerinizin yukarıdaki şartlar çerçevesinde kullanılması sonucu meydana gelebilecek zararlardan dolayı sorumluluk kabul etmez. Servislerimizden yararlananlar bütün bu şartları okumuş ve kabul etmiş sayılırlar. Fibernet Teknoloji Web Sitesi, yukarıda yeralan açıklamaları önceden haber vermeksizin değiştirme hakkını saklı tutar.

Yukarıda açıklanan bilgiler münhasıran sizing telif hakkınızın ihlal edilmiş olması halinde Fibernet Teknoloji’yi bilgilendirmeniz için verilmiştir.Bunun dışında ki sorulara , örneğin: ürünlerle ilgili sorular ve uygun olmayan içerik ve bilgilere ilişkin istekler veya sorunlara cevap verilmeyecektir.

 1. Başlıklar

Kullanım şartlarının bölümlerinin başlıkları yalnızca kolaylık sağlamak amacıyla verilmiştir ve kullanım şartlarının bir parçası olarak değerlendirilmeyecek veya anlamını ya da yorumunu hiçbir şekilde etkilemeyeceklerdir.

G-BBZGK0GVFL Top