Hizmet Seviye Anlaşması

Hizmet seviye anlaşması hakkında daha fazla bilgi

AnaSayfaKurumsalHizmet Sözleşmesi

Önemli Kullanım Anlaşmaları

Fiber Server İnternet Teknolojileri olarak müşterilerimize dünya çapında web hosting sağlamak,her müşteriyi korumak ve en iyi hizmeti sunmak için mevcut bir sorumluluğumuz var. Fiber Server İnternet Teknolojileri tüm müşterilerine hizmeti aşağıdaki koşullara tabidir:

Tazminat Politikası

Fiber Server İnternet Teknolojileri hizmetlerini ve olanaklarını kullanmayı kabul edersiniz. Fiber Server İnternet Teknolojileri özellikle belirli bir amaç için uygunluk ve tüm garantileri reddeder. Hiçbir durumda Fiber Server İnternet Teknolojileri dahil ancak özel, tesadüfi, dolaylı ya da diğer zararlar bunlarla sınırlı olmamak üzere herhangi bir kayıp ya da veri kaybı veya diğer ticari zararlardan sorumlu olmayacaktır.

Müşteri, herhangi bir ve Fiber Server İnternet Teknolojileri, acenteleri, müşterileri, subay ve karşı iddia makul avukatlık ücretleri dahil olmak üzere tüm talepleri, yükümlülük, kayıp, maliyetler ve iddialar, zararsız Fiber Server İnternet Teknolojileri kaydetmek ve basılı tutun, savunmak tazmin kabul eder herhangi bir hizmet verilen veya yapılan veya anlaşılan kaynaklanan veya neden olabilir çalışanlar, yapılacak veya müşteri tarafından satılan herhangi bir ürünü, bu maddeler, çalışanları veya atar var. Müşteri, savunmak tazmin ve satılan ya da başka Fiber Server İnternet Teknolojileri sunucusuna ile bağlantılı olarak dağıtılan herhangi bir ürün kaynaklanan kişi veya mal herhangi bir yaralanma kaynaklanan yükümlülüklerin karşı zararsızFiber Server İnternet Teknolojileri tutmak için kabul eder.

Fiber Server İnternet Teknolojileri müşterilerinin yararına kendi sunucularında barındırılan siteler herhangi biriyle müdahale hakkını saklı tutar. Herhangi bir malzeme müşteri hakkını ihlal tarafından sağlanan veya iddia edilen üçüncü bir Telif ihlali Fiber Server İnternet Teknolojileri sunucusundan müşteriye satılan herhangi bir kusurlu ürünler tescilli haklarını ihlal eder.