cPanel Web Hosting

Web Hosting paketlerimizi inceleyerek, kişisel ve kurumsal projeleriniz için özel olarak optimize edilmiş, ücretsiz taşıma, ışık hızında ve yüksek performanslı hosting hizmetini kaçırmayın!

Yeni Bir Değişim FiberServer Cpanel Web Hosting ile Mümkün

İhtiyacınıza uygun linux web hosting hosting paketini, aşağıdaki karşılaştırma tablosunu inceleyecek seçebilirsiniz. Hangi linux web hosting paketinin sizin için uygun olduğuna karar veremiyor ya da emin olamıyorsanız, oparatorlerimizle canlı görüşme talebinde bulunarak yardım alabilirsiniz.

Micro cPanel

45.00

Yıllık

Satın Al
 • 1 GB Disk Alanı
 • 10 GB Trafik
 • 5 Adet E-Posta Hesabı
 • 1 Adet Veritabanı
 • 1 Adet FTP Hesabı

Small cPanel

70.00

Yıllık

Satın Al
 • 3 GB Disk Alanı
 • 30 GB Trafik
 • 15 Adet E-Posta Hesabı
 • 5 Adet Veritabanı
 • 5 Adet FTP Hesabı

Big cPanel

95.00

Yıllık

Satın Al
 • 5 GB Disk Alanı
 • 50 GB Trafik
 • Limitsiz E-Posta Hesabı
 • Limitsiz Veritabanı
 • Limitsiz FTP Hesabı

Limitsiz cPanel

130.00

Yıllık

Satın Al
 • Limitsiz Disk Alanı
 • Limitsiz Trafik
 • Limitsiz E-Posta Hesabı
 • Limitsiz Veritabanı
 • Limitsiz FTP Hesabı

FiberServer - Üstün ÖZELLİKLER Ve Üstün Koruma !

30.000'den fazla web sitesini barındıran Fiberserver, yüksek performanslı ve kaliteli hosting servisleri ile kendini kanıtlamış bir firmadır. Fransa Sunucularımızda Warez, Hack, Adult içerik barındırmak müşterinin kendi sorumluluğundadır. Türkiye Sunucularımızda Warez, Hack, Adult ve T.C yasalarina aykiri hiç bir içerik barindirilamaz. Ftp alanında web site dosyaları barınabilir. Arşiv amaçlı kullanılamaz.

cPanel

Hosting Hesabı Kontrol Paneli

Cpanel Nedir ?

cPanel, bir web sitesini barındırma sürecini basitleştirmek için tasarlanmış bir grafik arayüz ve otomasyon araçları sağlayan bir kontrol paneli barındırmaktadır. cPanel, yöneticilere, bayilere ve son kullanıcı web sitesi sahiplerine web tarayıcısı aracılığıyla web sitelerini ve sunucu yönetimini kontrol etme yetenekleri sağlayan 3 katmanlı bir yapı kullanır.

WHM / Web Barındırma

Bayi / Hosting Kontrol Paneli

WHM Nedir

Web Host Manager, cPanel'in arka ucuna yönetici erişimine izin veren bir araçtır. WHM, birkaç çok popüler ve kaynak yoğun siteyi veya çok sayıda siteyi yönetirken size kontrol ve esneklik sağlar. WHM, size diğer insanlara barındırma hizmetleri satma olanağı sağlamanın yanı sıra, birden fazla cPanel oluşturma ve yönetme seçeneği de sunar.

WHMCS

Otomatik Faturalama Yazılımı

WHMCS nedir?

WHMCS, çevrimiçi işletmeler için hepsi bir arada bir müşteri yönetimi, faturalandırma ve destek çözümüdür. İlk müşteri kaydı ve siparişinden tekrarlayan faturalama ve faturalandırmaya, yerleşik yardım masası aracılığıyla desteğe kadar bir işletmenin tüm yönlerini organize etmeye ve otomatikleştirmeye yardımcı olan WHMCS, kontrolü size veren güvenli, genişletilebilir ve ölçeklenebilir bir çözümdür.

Web sitenizi barındırmak için neden FiberServer`ı kullanmalısınız ?

En iyi kontrol panelini siz değerli müşterilerimiz için kullanıyoruz. Kullanışlı, kaliteli bir hizmet için Fiber Server ile çalışmaya başlayın

FiberServer - Performans

Bursa/DGN, İstanbul/Radore ve İstanbul/Comnet Veri Merkezi'nde kendimize ait kabinlerimizde garanti olarak 10 Gbit paylaşımsız port erişimimiz bulunmaktadır.

FiberServer - Uptime

Bir Networkun garanti edilen minimum çalışır durumda kalma yüzdesidir. Bu oran %99'dur.

FiberServer - Kalite

Sizin için herzaman en iyisini sunmaya odaklı ekibimiz ile tüm isteklerinizi mümkün olduğunca yerine getirmeye çabalıyoruz.

FiberServer - Destek

Destek sistemimiz sayesinde e-posta aracılığıyla 7/24 ticket desteği alabilirsiniz.

Bayi barındırma mevcut işletmelere Değer Katabilir

Bayi barındırma, mevcut işletmeler tarafından mevcut tekliflerine değer katmak için kullanılabilir

Web Sitesi Tasarımcıları

Bayi barındırma, web tasarım müşterileriniz için değer katmanın harika bir yoludur.

Eksiksiz tasarım, alan adı ve barındırma hizmetini sunmanıza olanak tanır, bu da müşterilerinizin ihtiyaç duydukları her şeyi sizden alabilecekleri anlamına gelir.

Yazılım Sağlayıcıları

Barındırılan yazılım, giderek daha popüler bir dağıtım modeli haline geliyor.

Bayi planları, yazılımınızı başka bir yerde barındırmaları gerekmemesi için müşteriler için otomatik olarak barındırma hesapları oluşturmanıza olanak tanır.

Büyüyen Organizasyonlar

Organizasyonlar ve işletmeler, bayi barındırma ile çalışanlarına değer katabilir.

Her bir personel barındırma hesabına, veri depolama, web siteleri oluşturma ve resmi kurumsal e-posta adresleri aracılığıyla iletişim kurma yeteneği dahildir.

Sık Sorulan Sorular

Bilinçli bir karar vermenize yardımcı olmak için, bu sayfada listelenen ürünlerin ve hizmetlerimizle ilgili en sık sorulan soruların bir listesini derledik.

Sorunuzun cevabını bulmak ya da bu konuda daha fazla bilgi istiyorsanız, bizimle irtibata geçmekten çekinmeyin size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.

Soru Gönder

cPanel, Centos Linux işletim sisteminde çalışan ve tüm sunucu yönetiminin otomasyonunu sağlandığı, %100 güvenli ve müşteri odaklı bir kontrol panel yazılımıdır.

Hizmetimiz, dünyanın bir numaralı kontrol paneli olan cPanel ile birlikte sunulmakta olunan cPanel web barındırma hizmetidir. cPanel hosting hizmetinde yine linux işletim sistemi kullanılmaktadır ve linux hosting de desteklenen tüm web scriptleri ( Wordpress, Joomla, Magento, vBulletin, Drupal, Presta Shop vb. ) bu paketimizde de sorunsuz olarak desteklenmektedir. FiberServer, donanım ve yazılım tarafında gelişmiş teknolojiler kullanarak en hızlı cPanel Hosting hizmetini Türkiye'de değerli müşterilerine sunmaktadır.

cPanel paketlerimizde %100 tüm PHP sürümleri ve MySQL servisi desteklenmektedir. Dilediğiniz gibi PHP sürümlerini değiştirebilirsiniz. Paketinizi kiraladıktan sonra cpanel giriş ekranından panel yönetimine girebilir ve sorunsuz bir şekilde web sayfalarınızı yükleyebilirsiniz.

Firmamız akredite cPanel partnerıdır ve her türlü cPanel sorunlarında birebir cPanel mühendislerinden destek sağlayabilmektedir. Bu da müşterilerimizin sorunlarının çok daha hızlı çözülebilmesinde rol oynamaktadır.

Türkiye Cumhuriyeti yasalarına uygun olan, zararlı amaç taşımayan, telif haklarına ve sözleşmemize aykırı olmayan, bulunduğu sunucudaki diğer sitelere zarar verecek içerik barındırmayan içerikleri barındırabilirsiniz. Barındırma hizmetimiz ile birlikte sunulan disk alanı sadece web sitesinin kendi içeriği olmak zorundadır. Bunun dışında herhangi bir yedekleme amaçlı kullanım yapılamaz, dosya ve video paylaşım noktası olarak kullanılamaz.

Copyright © 2010 - 2021 - Fiber Server İnternet Teknolojileri - Tüm Hakları Saklıdır.