TÜM HİZMETLERİMİZE YENİ LOKASYONLAR EKLENMİŞTİR

TÜM HİZMETLERİMİZE YENİ LOKASYONLAR EKLENMİŞTİR TÜRKİYE , ALMANYA , FRANSA , DGN DATACENTER , COMNET VERİ MERKEZİ TEK BİR LOKASYONA BAGLI KALMADAN ÖZGÜRCE HİZMET ALMAK İÇİN FİBER SERVER ;)

22nd Jan 2020
TÜM VDS HİZMETLERİNDE MÜŞTERİ PANELİNDEN RESET START STOP ÖZELİKLERİ EKLENMİŞTİR

TÜM VDS HİZMETLERİNDE MÜŞTERİ PANELİNDEN RESET START STOP ÖZELİKLERİ EKLENMİŞTİR  MÜŞTERİ PANELİNDEN KOLAYLIKLA TÜM İŞLEMLERİNİZİ  ZAHMETSİZ BİR ŞEKİLDE YAPABİLİRSİNİZ KOLAYLIKLAR DÜNYASI FİBER-SERVER ;)

22nd Jan 2020
Paypal ile ödeme aktif edilmiştir

Paypal  ile ödeme aktif edilmiştir  Tüm hizmetlerinizi  Paypal ile ödemesini yapabilirsiniz.

22nd Jan 2020
Kredi kartı ile ödeme aktif edilmiştir

Kredi kartı  ile ödeme aktif edilmiştir  Tüm hizmetlerinizi  Kredi kartı ile ödemesini yapabilirsiniz.

22nd Jan 2020
Ücretsiz Koruma Hakkında

Sayın Fiber Server İnternet Teknolojileri müşterileri;

Bütün müşterilerimize Layer2 2GBit koruması ücretsiz olarak uygulanmıştır. Bizleri tercih ettiğiniz için teşekkür eder,

Saygılarımızla, iyi çalışmalar dileriz.
Fiber Server İnternet Teknolojileri
www.fiberserver.net.tr
0342 606 0027

28th Jul 2018
Yeni Fatura Dönemi Hakkında

Sayın Fiber Server İnternet Teknolojileri müşterileri; Sizler için devamlı yenilikçi ruhuyla çalışan Fiber Server 28.07.2018 tarihinden itibaren E-Fatura sistemine geçmiş bulunmaktadır. Fatura talep eden müşterilerimiz dilerse Müşteri Panelim kısmında Faturalar bölümüne girerek "Resmi Faturam'ı göster" diyerek ... Devamını Oku »

28th Jul 2018
KREDİ KARTI İLE ÖDEME - TAKSİT AKTİF OLMUŞTUR

Değerli müşterilerimiz,Sizlere daha kaliteli ve hızlı hizmet vermek için bir çok üyelerimizin de istekleri ile Kredi Kartı  ve Kredi Kartınız ile taksitli alışveriş sistemimiz aktif hale gelmiştir.  İşlemlerinizi hızlı ve güvenilir bir şekilde yapmak için sorunsuz bir şekilde kredi kartı ile ödemelerinizi ... Devamını Oku »

30th Sept 2017
Web Sitemiz Yenilenmiştir.

Merhabalar yenilen web sitemizle birlikte sizlerin desteğiyle her gün büyüyen fiberserver de olması gereken hizmet yada görüşlerinizi bize bildirerek bu aileye sizde katkıda bulunabilirsiniz.En çok olmasını istediğiniz ürün yada kampanya ya da başka bir konu da yazın. Her ay belirlenen üründe 1 günlük kampanya yada promosyon ... Devamını Oku »

20th Sept 2016
VDS'lerde Muhteşem İndirim

Fiber Server yeni bir kampanyasını başlatmış bulunuyor.İlk Ay FİBER VDS 3 olan 45 TL'lik paketi sadece 30 TL'ye, FİBER VDS 4 olan 60 TL'lik paketi sadece 40 TL'ye, FİBER VDS 5 olan 85 TL'lik paketi sadece 50 TL'ye sunuyoruz. Kampanyamız stoklarla sınırlıdır.FİBER VDS 3 - PaketSipariş Linki ... Devamını Oku »

1st Aug 2016
Sosyal Medya Hesaplarımız

Siz de bizi sosyal medyada takip edin, size özel hazırlamış olduğumuz ürünlerden, kampanyalardan ve sürprizlerden haberdar olun.FACEBOOKhttps://www.facebook.com/FiberServerTWİTTERhttps://www.twitter.com/FiberServerYOUTUBEhttps://www.youtube.com/channel/UCQOEKOHgk779cL6hzUZCWxwBunlar haricinde  başka hesaplarımız bulunmamaktadır. Devamını Oku »

16th Mar 2015